Kızı Nasıl Etkilerim mi Diyorsunuz?

Posted by in Kızları Etkilemenin Yolları | 0 comments

Kızı Nasıl Etkilerim mi Diyorsunuz?

Önceki yazımızda kadınları etkilemek için ne yapmak gerekir sorusunu cevaplandırmıştık. Bu yazımızda ise kızı nasıl etkilerim yani bir kızı nasıl etkilerim sorusunu cevaplayacak böylece bu konuda yapılan ”biz kızı etkilemenin yolları,bir kızı nasıl etkilersin” gibi aramalara da yanıt vermiş olacağız.

Kızı Nasıl Etkilerim?

Herhangi bir kızı etkileme konusu erkekler için oldukça önemlidir. Özellikle de sevdiğiniz kızı etkilemek oldukça mühimdir. Peki, bir kızı nasıl etkilerim? Bu sorunun doğru cevabı nedir?

Herhangi bir kızı, sevdiğiniz/hoşlandığınız kızı etkilemek için tam olarak neler yapabilirsiniz? Aslında soruların cevabı çok basit. En önemli unsur, her zaman kendiniz olmalı ve karşı tarafa karşı kendinizden emin bir şekilde yaklaşmalısınız.

Bir kızı etkilemenin yolları

Eğer, sizler sevdiğiniz bir kızı etkilemek için ona kendinizden emin bir şekilde yaklaşır iseniz; daha ilk aşama da artı puan elde edersiniz. Eğer, “acaba bana bakar mı? Acaba beni tersler mi?” Gibi sorular ile temkinli hareket eder iseniz, bu durum sizin iletişim konusunda kopukluk yaşamasına neden olmaktadır.

Bir kızı nasıl etkilerim sorusunu cevaplamaya devam ediyoruz.

Bir kızı etkilemenin yollarından biri de;

Malum, kadınlar her ne kadar sevmediklerini söyleseler de kendini beğenmiş erkeklerden etkilenirler. Tabii bu çok aşırı olmamalıdır.

Eğer dozunda bir kendini beğenmişlik var ise, bunu bakımlı bir erkek olarak doğru bir şekilde kullanır ve iletişim esnasında rahat bir yaklaşım yapabilir iseniz, mutlaka başarılı olabilir; en azından sorunsuz bir şekilde iletişim kurarak etkileşim sağlayabilirsiniz. Eğer, bilinçsiz bir şekilde hareket eder iseniz bu durum sorun yaşamanıza neden olacaktır.Bir kızı etkilemenin yolları içerisinde en çok ihmal edilen konulardan biri budur zaten.

Ayrıca, hiçbir zaman karşınızdaki kıza karşı ciddi ve korkulu bir şekilde yaklaşmayın. Onu sizden üstün görmeyin ve kesinlikle “bu kız bana bakmaz!” Gibi bir yaklaşım içerisin de asla bulunmayın.

Bu da bir kızı nasıl etkilerim diye soran kişilerin yani sizin kulağınıza küpe olması gereken bir durumdur.

Son olarak bu konuda uzman desteği alarak işinizi şansa bırakmamanızı öneririz.

Eğer bir kızı nasıl etkilerim diye her gün kara kara düşünmek istemiyorsanız işinizi şansa bırakmayın..

Erkeklerin %98’inin Bilmediği Kadınları Etkileme Tekniklerini Öğrenmek İçin Buraya Tıklayın.

Bu konuda sadece bu bilgileri okumak yetmez kesinlikle uygulamaya dökülmelidir, işte o noktada bu bilgilerin ne denli değerli olduğunu anlayabilir ve artık kızlarla tanışma sorununu tümüyle hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir