Kadınları Etkilemek İçin Ne Yapmak Gerekir?

Posted by in Kızları Etkilemenin Yolları | 1 comment

Kadınları Etkilemek İçin Ne Yapmak Gerekir?

Bir önceki yazımızda bir kızı nasıl etkilerim sorusunu cevaplandırmış ve bu konuda bilgi vermiştik.

Çıkma teklifi blogu olarak kadınları etkilemek için ne yapmak gerekir sorusunu cevaplarken ”kadınları etkileme yolları, kadınları etkilemek” gibi aramalara da cevap vermeye çalışacağız.

Kadınları Etkilemek İçin Yapılması Gerekenler

Sizlere bu yazıda “kadınları etkilemek için ne yapmak gerekir?” Sorusuna cevap vermek adına bazı maddeleri derledik. Bu maddeler sayesinde sizlerde kadınları etkileme aşamasında daha başarılı olabilirsiniz. Üstelik, hepsi bir çok erkeğin rahatlıkla uygulayabileceği maddeler.

Kadınları etkileme yolları

Kadınları etkilemek için ilk kozunuz bakışlar olmalı. Kendinden emin ve karşınızda ki kadını tamamen kapsayan, aşk dolu bir bakış daha ilk aşamada onun dikkatini çekmenizi sağlayacaktır,

Dış görünüşünüzün sadece şık ve bakımlı olması yeterlidir. Çok farklı, sıra dışı ya da marjinal olmanıza gerek yok. Günlük sade bir kıyafet ya da bir takım elbise dahi kadınlar için yeterlidir. Yeter ki size oturan bir giysi seçimi olsun,

Kadınları etkileme yollarından bir diğeri de her ne kadar bir kadını etkilemek isteseniz de ona karşı sürekli ilgi göstermeyin. Arada onunla bakışma hususunda sanki denk gelmişsiniz gibi yapın ve bulunduğunuz ortamda normal işlerinize devam edin. Böylelikle kendine güvenene ve hemen olaya girmeyen gizemli bir görüntü oluşturabilirsiniz,

Eğer onu gerçekten etkilemek ve hemen olayları ilerletmek istiyor iseniz direk karşına çıkın, kendinizden emin bir şekilde hemen konuya girin. “Normalde böyle bir şey yapmam, aslında yapılmamalı da çok saçma.

Kadınları etkilemek aslında zor değildir, Fakat, senin gibi birine sadece bakmak yetmiyor ve insan saçmalıkları normal karşılayabiliyor. Bu nedenle bakıp bakıp seni bir daha görememe durumunu göze alamadım ve tanışmak istedim. Ayrıca, şuan hemen beni kovarsan gidebilirim. Ama, en azından seni tanımama izin verirsen seni pişman etmem.” Gibi bir giriş ile karşınızda ki kişiyi hem şaşırtabilir hem de etkileyebilirsiniz.

Kadınları etkileme yolları bundan ibaret olmadığı gibi kadınları etkilemek için ne yapmak gerekir sorusunun cevabı da bunlarla sınırlı değil.

Kadınları etkilemek için bilmeniz gereken bazı kritik noktalar var ki bunları bilmediğiniz durumda ”kadınları etkileme” konusunda başarısız olmanız kaçınılmazdır.

Peki ne yapmamız gerekir ?

Tabiki konunun uzmanından destek almanız gerekir!

Peki kim bu uzman ?

Kadınları etkilemenin ne kadar kolay olduğunu görmek için BURAYA tıklayın!

Kadınları etkileme hakkında sadece bu bilgileri okumak yetmez kesinlikle uygulamaya dökülmelidir, işte o noktada bu bilgilerin ne denli değerli olduğunu anlayabilir ve artık kızlarla tanışma sorununu tümüyle hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

1 Yorum

  1. Gerçekten güzel bir paylaşım olmuş Ricci’yi de araştırmış biri olarak işinin ehli birisi olduğunu söylemeliyim.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir