Kadınları Etkileme Konusunda Püf Noktalar

Posted by in Kızları Etkilemenin Yolları | 0 comments

Kadınları Etkileme Konusunda Püf Noktalar

Çıkma Teklifi blogu olarak ilk yazımızla karşınızdayız.

Bu yazımızda kadınları etkileme konusunda püf noktalar başlığı altında ”kadınları etkilemenin yolları, kadını etkileme yolları” gibi aramalara cevap vermeye çalışacağız.

Kadınları Etkilemenin Yolları Nelerdir ?

Her erkek, hayatının mutlaka belli bir döneminde “kadınları etkilemenin yolları” hususunda düşünmüş hatta araştırma dahi yapmıştır. Bizlerde bu konuda bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcılar için bazı maddeler derledik ve sizler için kadınları etkileme aşamasında ne gibi hususlara dikkat etmeniz gerektiği noktasında kapsamlı bir araştırma yaptık.

Sizlerde aşağıda kadınları etkilemenin yolları nelerdir sorusunun cevabında verdiğimiz temel maddelere dikkat edebilir ve bu maddeler sayesinde kadınlara karşı daha etkili bir erkek olabilirsiniz. Ayrıca, göreceğiniz üzere önemli olan çok yakışıklı biri olmak değildir. Yazımıza başlamadan önce bunu da belirtmek ve aslında önemli olanın bakımlı ve kendine güven bir erkek olduğunu belirtmek isteriz.

Kadınları Etkilemenin Yolları nelerdir ?

    • En temel unsur kendiniz olmanızdır. Hiç bir kadının karşısında asla yapmacık ya da olmadığınız biri gibi gözükmeye çalışmayın. Zira, ilk başlarda etkilemek için yapacağınız ufak yanlışlar, ilerleyen dönemlerde gerçek kişiliğiniz ile çelişir ve ilişkinin zedelenmesine neden olur.
    • Kadınlarla iletişim kurarken asla çekingen olmayın. Rahat, kendine güvenen ve konuştuğunuz konu her ne olursa olsun o konuya hakim olan erkekler her zaman ilgi çekicidir. Zira, pasif kalmanız ve utangaç tavırlar sergilemeniz karşınızda ki kişinin size karşı olan yaklaşımını olumsuz etkiler.
    • Kadınları etkilemenin yollarından bir başkası ise ;Bir kadın ile iletişim kurduğunuzda direkt olarak kendi isteklerinizi ya da düşüncelerinizi açmayın. Önce kadını anlamaya çalışın ve onun isteklerine, duygularına kulak verin. Her kadın, önce onu anlayan ve ona göre hareket eden erkeklerden hoşlanır.
  • Kadını etkilemenin yollarından bir diğeri, Kültürlü ve çeşitli uğraşlar ile uğraşan biri olduğunuzu karşınızda ki kadına hissettirin. İş hayatınızda başarılı biri olduğunuzu düşünmesi, hayatta aktif ve pozitif biri olduğunu düşünmesi size karşı olan yaklaşımını mutlaka olumlu etkileyecektir.
  • Her ne kadar dış görüşünüz önemli değil deseler de aslında önemlidir. Tamam, her erkek çok yakışıklı olamaz. Ama, en azından bakımlı olmanız ve karşınızda ki kadına karşı paspal bir görüntü sergilemeden hareket etmeniz çok etkili olacaktır.

Sizlerinde gördüğü gibi kadınları etkileme hususunda aslında çok detay noktalar yok.

Ancak biz size bu konuda profesyonelce bir destek almanızı öneriyoruz..
İyi de profesyonel desteği nereden bulacağım mı diyorsunuz ?

Tabiki UZMANINDAN!

Detaylı bilgi için BURAYA tıklayın!

Sadece bakımlı ve kendine dikkat eden bir erkek olun, aktif ve pozitif bir yapınız olsun ve karşınızda ki kadını anlayarak hareket edin; mutlaka etkileyici ve başarılı olmanız kaçınılmaz olacaktır.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir