Kızla İlk Tanışma

Posted by in Kızla ilk tanışma | 0 comments

Kızla İlk Tanışma

Eğer bir kızla ilk tanışma esnasında neler yapacağınızı bilmiyorsanız veya yapacaklarınızdan iyice emin değilsniz en önemlisi de bu ilk tanışmayı sorunsuz bir şekilde atlatmak ve onun gönlünü tamamen elde etmek istiyorsanız bu yazıyı dikkatlice okuyunuz.

Bu yazımızda ise kızla ilk tanışma başlığı altında ”kızla ilk tanışmada ne konuşulur, kızla ilk tanışmada neler yapılır” gibi aramaları cevaplamaya çalışacağız.

Kızla İlk Tanışmada Neler Konuşulur

Sevdiğiniz veya hoşlandığınız bir kızla ilk tanışma konusu oldukça önemlidir. Ne yaptığınız, ne konuştuğunuz, ne giydiğiniz hatta ne yediğiniz dahi onun size karşı izlenimler edinmesine önemli rol oynar.

Peki, bir kızla ilk tanışma aşamasında neler yapılmalıdır? Bu konuda doğru hareketler nelerdir? Bu yazımızda sizlere kızla ilk tanışma aşamasında neler yapmanız gerektiği konusuna biraz değineceğiz.

Kızla ilk tanışmada neler yapılır ? Kızla ilk tanışmada ne konuşulur ?

Bir kızla ilk tanışmada erkeklerin yaptığı en büyük hata kendi benliklerinden uzak olarak hareket etmeleridir. Ona karşı pek doğru ve gerçekçi olmaz, giyimlerinden, yemek seçimlerine kadar tamamen yapmacık hareket ederler. Bu durumun en temel nedeni, karşılarında duran kadına onun istediği bir imaj çizmektir.

Çok iyi giyinimli, kibar, her aşama da dikkatli ve naif bir erkek izlenimi sunmak isterler. Lakin, bu çok yanlıştır. Hiçbir kadın normalde böyle bir şey istemez.

Kızla ilk tanışmada ne yapılır ve kızla tanışmada ne konuşulur sorularını cevaplamaya devam ediyoruz.

Sadece biraz kibar olun, bakımlı olun ve onu sevdiğiniz en doğal haliniz ile hissettirin. Hatta, lüks bir lokantada yemek yemek zorunda dahi değilsiniz.

Maddi açıdan “bu gece ne yapabilirim?” Diye düşünmenize bile gerek yok.

Bazen, bir balık ekmek yerken dahi karşınızda ki kadını mutlu edebilirsiniz.

Önemli olan nerede olduğunuz değil, en doğal haliniz ile ona karşı olan hislerinizi, onu önemsediğinizi kendisine hissettirmenizdir. Ancak bu şekilde davranarak daha ilk tanışmada uzun süreli bir ilişkinin gerçek temelini atma şansına sahip olabilirsiniz.

İyi de bunun garantisi olur mu dediğinizi duyar gibiyim..

Evet bunun garantisi var!

Tamam %100 olmasa da %90 ın üzerinde bir garantisi var!

Kızla ilk tanışma esnasında bu garantiyi de yanınıza almak istemez misiniz ?

Eğer cevabınız evet ise BURAYA tıklayın ve Ricci’nin derslerinden yararlanarak ilk tanışma olayından hüsranla ayrılmayın!

Kızla ilk tanışma çok önemlidir. Öyle ki ilk tanışma esnasında ya tamamen kazanabilir veya baştan kaybedebilirsiniz. İşte bu yüzden kızla ilk tanışma konusunu şansa bırakmamanızı yani işinizi garantiye almanızı öneririm.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir