Para ve Yakışıklılık Neden Önemsizdir?

Posted by in Genel, Karizmatik Olmak, Kızları Etkilemenin Yolları | 0 comments

Para ve Yakışıklılık Neden ÖnemsizdirToplumumuzun en büyük sorunu erkeklerin paralı ve yakışıklı olma gibi kendilerince büyüttükleri gereksiz dertleri. Bir kızı tavlamak için ne çok paraya ihtiyacınız var ne de çok yakışıklı olmaya. Sadece özgüvene ihtiyacınız olacaktır. Erkeklerin kız arkadaşı edinmekten kaçtıkları durumdur hep bu para ve yakışıklılık mevzusu. Bazısı hiçbir kızla henüz çıkmamış bile. Böyle bir tecrübe yaşamadan hayatlarında olumsuz düşünerek kızlardan hep uzak durmuşlardır. Çevremize baktığımız zaman çok güzel kızların yanlarında bulunan erkeklerin ne çok paraları var ne de çok yakışıklılar. Kendi hallerinde kişiler oldukları çok bariz görülebilmektedir. Zengin olmayabilirsiniz. Ama bütçenize göre giyinerek kendinizi şık yaparsanız kadınlar tarafından beğenilirsiniz. Bir kadınla çıktığınız zaman onunla iken lüks mekânlarda yemek yemenize gerek yoktur. Bütçenize uygun bir yerde yemek yiyebilir, kahvenizi içebilirsiniz. Bunları yapmak için çok paranızın olmasına da gerek yok.

Özgüveniniz Yerinde Olsun

Bir bayanı etkilemek içinde manken gibi bir boya, fiziğe ve yakışıklılığa da gerek yok. Siz sadece kendiniz olarak bir bayana yaklaşın zaten gerisi kendiliğinden gelecektir. Dış görünümünüze özen göstererek ve daha önemlisi özgüven sahibi oldukça bayanlar tarafından reddedilmezsiniz. Bir bayanla çıkmak için.. bir villaya, bir spor arabaya ve marka giyime sahip olmanıza da gerek yok. Birçok erkeğin kafasında hep bir bayanı etkilemek için marka giyinmeli ve son model bir spor arabanın olmasını kendilerince şart koşarak kendi özgüvenlerini yok ediyorlar. Bayanların öyle bir arayışı yoktur. Tabi bir bayanla bir ilişkiye başlamayı düşünüyorsanız elbette bir gelir düzeyiniz olmalı. Bir mesleğiniz ve icra ettiğiniz işinizin olması sizin için artı olacaktır. Güvenliği olmayan bir erkekten bir bayanın hoşlanacağını hiç sanmıyorum. Çok zengin olmayabilirsiniz ama bütçenizce bir bayanla çok güzel vakitler geçirebilirsiniz. Kendine güvenen erkek özgüven sahibidir, karizmatik olmanın yolları buradan geçer bu yüzden olumsuz düşüncelerle kendinizi bayanlardan soyutlamayın. Onlara daima yakın olun ve hayatınızın bir noktasında onlara yer verin. İnanın böyle yaptığınız sürece daha mutlu olacaksınız. Kendinize olan güveniniz her zaman olsun. Arkadaşlarınızın veya ailenizin dediğine bakarak benim param yok ben yakışıklı değilim diyerek özgüveninizi yok etmeyin.

Özgüveni yerinde olan biri, bir bayanla dışarıya çıkacağı zaman ne paraya ne de yakışıklı olup olmadığına bakar. Bir insan kendisiyle barışık ve kendisini seviyor olmalıdır. Gerisi sadece teferruattır. Kendinize bakım yapın. Dış görünüşünüze önem verin. Kendinizi kültürel bakımdan geliştirin. Siz kendinizi seviyor ve beğeniyorsanız emin olun bayanlarda sizi beğeneceklerdir. Kafanızdan sizin için söylenmiş olan olumsuz ne varsa atın bir yere ve hiç düşünmeyin. Olumsuz söylemler sadece sizin özgüveninizi zedeler ve sizin bir başkası gibi davranmanıza yol açar. Siz kendiniz olmadığınız zaman ise bayanlara karşı yapmacık ve nahoş biri olarak görünürsünüz. Paranın bir ilişkide çok önemi yoktur. Yakışıklı olmanın da çok fazla bir önemi yok. Gerçek, samimi duyguları olan bir erkek her zaman bir bayanın tercih edeceği bir eş olmuştur. Hayat karşınıza başkaları tarafından çirkin olarak tanımlanan birini çıkarır sizin gözünüz ondan daha güzelini görmez. Bir bayan içinde aynı durum söz konusudur. Çevremizde buna benzer çok çiftler bulunuyor. Bu yüzden en önemli konu sizsiniz yani kendiniz olmanız gerisi çok önemsiz şeylerdir.

Çekiciliğinizi En Az 7 Kat Artırmak İçin BURAYA Tıklayın.

Saçınız siyah ya da sarı, gözünüz mavi ya da ela olabilir ama beğenilmeyebilirsiniz. Sonuç olarak bir bayan tarafından beğenilmek ve kabul edilmek için paraya ve yakışıklılığa ihtiyacınız yoktur. Sadece özgüveniniz yerinde olsun gerisi inanın teferruattır.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir