Kızla İlk Buluşmada Ne Giyilir?

Posted by in Genel, Kızla ilk tanışma | 0 comments

İlk Buluşmada Ne Giyilirİlk heyecanın yaşandığı ilk buluşma sırasında güzel bir görüntüye sahip olmak karşı taraftaki kızı etki altına almak için ilk buluşmada ne giyilir? Çok önemli bir sorudur aslında. İlk buluşma büyük nem arz eder aslında ya hayat boyu devam eden güzel bir ilişki ya da başladığı gibi biten bir ilişkinin temelleri ilk buluşmada atılır. Buluşmak için güzel bir mekân ve saat belirlendikten sonra sıra gelir uygun bir görüntü ile mekâna gitmeye…

Stres, gerginlik ve paniğin arka planda kalması gereken ilk buluşma anında, olabildiğince rahat olmak büyük öneme sahiptir. Sırf sendeki gerginlik yüzünden belkide ilk buluşma anında sohbet bir türlü ilerlemeyecek ve ilişki son bulacaktır. İlk buluşmada neler ve nasıl konuşulur? İlk izlenim ve kıyafet ne kadar önemlidir? Tüm bunlar ayrı ayrı önem taşır.

İlk buluşmada ne giyilir sorusunun yanıtı vermek gerekirse; kılık kıyafet çok önemlidir. Özellikle online bir arkadaşlık sürecinden geçerek ilk buluşmayı planladıysanız sizi daha önce görmeyen bir kız için sizin kılık kıyafetiniz büyük önem taşır. Çünkü ilk karşılaşma anında üzerinizdeki kıyafetleriniz ile sizleri süzecektir. Üzerinizde ilk baktığı noktalar ise şunlardır;

  • Kıyafet
  • Aksesuarlar
  • Yürüyüş biçimi
  • Tavırlar, hal ve hareketler
  • Mimikler

İster istemez ilk saniyelerde bir göz kontrolünden geçeceksiniz. Dış görüntünüz sayesinde nasıl bir tip olduğunuzu karşı cinse yansıtacaksınız. Temiz, titiz ve bakımlı bir erkek görüntüsü vermek için özenli bir şekilde giyinmeniz gerekmektedir. Çünkü kadınlar olaylara çok farklı açılardan bakabildikleri için kusursuz bir görüntüye sahip olmanız sizin için bir avantaj olacaktır. Çok fazla pahalı kıyafet olmak zorunda değil ama üzerinizde gayet şık durması tercih edilendir. Temiz ve bakımlı kıyafetler olması yeterli olacaktır.

Aksesuar Kullanımı

İlk buluşmada kılık kıyafeti tamamlayacak aksesuarlar da önemlidir. Aksesuarlar erkekler hakkında bilgi aktarmaktadır. Kullanmış olduğunuz saat, bileklik, kolye, çakmak, anahtarlık, cüzdan, kol düğmesi ve pipo gibi farklı aksesuarlar,  bakımlı olup olunamadığının ipuçları gibidir. Maddi durum da önemlidir fakat parayı ve zenginliği karşı tarafın gözüne sokar gibi görgüsüz hareketlerden uzak durulmalıdır. Şıklığı vurgulayan kıyafetler, aksesuarlar ve bakımlı vücudunuz bunu ortaya koyan en güzel ipuçları olmalıdır.

Kısaca özetlemek gerekirse; gayet şık, temiz, bakımlı, özenli ve uyumlu kıyafet seçimi yaparak ilk buluşmada şahane giyinebilirsiniz. Buluşma ortamına ayak uyduran bir tarz doğru seçim olacaktır. Kafe ortamları için spor kıyafetler seçilirken daha nezih bir ortamda akşam yemeği eşliğinde yapılan ilk buluşma planları için de daha klasik modeller tercih edilmelidir.

 

Çekiciliğini En Az 7 Kat Artırmak İstiyorsan İhtiyacın Olan Bilgileri Buraya Tıklayarak Öğrenebilirsin.

 

“İlk buluşmada ne giyilir?” sorusunun en özel yanıtı kendinizi yansıtan, içerisinde rahat olabileceğiniz özen gösterildiğini belli eden, kıyafetleri tercih etmeniz olacaktır.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir