Kadınları Etkileme Becerisini Nasıl Kazanabilirim?

Posted by in Çıkma Teklifi Etme Yolları, Genel, Karizmatik Olmak, Kızları Etkilemenin Yolları | 0 comments

Kadınları EtkilemeHayatımızın birçok döneminde farklı kadınları etkileyebilen erkekleri görüp, “bu işin sırrı nedir” diye düşünüyoruz. Oysa kadınları etkilemenin çok gizli bir sırrı veya çok zor teknikleri yoktur. Emin olun, kadınlar için erkekleri etkilemek, erkekler için kadınları etkilemekten birçok durumda daha zordur. Çünkü erkeklerin buradaki en önemli avantajı, kadınları “etkilemeye çalışma” eyleminin en kötü ihtimalle “başarısız” olmasıdır. Kadınlar için bu tür bir çabanın anlaşılması ise en iyi ihtimalle dahi gülünç düşmeye yol açacaktır. Başarısız yöntemlerdense etkin ve sonuç getiren bir yaklaşımı izlemek, sandığınızdan kolaydır. İlk olarak aklınızdan asla çıkarmamanız gereken şey, kadınların etkilendikleri özellikler farklı olsa da, ne yaptığını ve ne istediğini bilen bir erkeğin her daim saygı göreceği olmalıdır. Yani bir kadın sanatçı ruhlu erkeklerden hoşlanırken bir başkası daha “hırçın” birini arıyor olabilir. Ancak kendini tanıyan ve kişiliği oturmuş bir erkeğe karşı, “hiç benim tipim değil” diyen bir hanımefendi dahi olumlu hisler besleyecektir.

Kadınları Etkileme Konusunda Yapılan En Büyük Hata

Bir ortamdaki kadınları etkilemek için belli bir davranış biçimi.. sergilemenize gerek yoktur. Kadınları etkileme becerisine sahip erkekleri dikkatle izleyin. Ortak özelliklerinin hiçbir davranışlarını karşı cins üzerinde bir izlenim uyandırma amacıyla yapmamaları olduğunu göreceksiniz. Yani etrafınızdaki “popüler” erkekler, aslında hiç popüler olmayacak olsalardı da veya hiçbir kadın kendilerine bakmayacak olsaydı da şimdi olduğu gibi davranmaya devam edeceklerdi.

Kadınlar, bir kez hayatlarına girdiğinizde ona değer verdiğinizi hissettiren şeyler yapmanızdan çok etkilenirler. Ancak “peşinden koşma” düzeyinde de olsa hayatına girmediğiniz bir kadının gözünde sizi daha iyi bir konuma getirecek olan en önemli şey, yaptıklarınızın sebebinin kendinize verdiğiniz değer olmasıdır. Aslında daha şık giyinen veya daha “sportif” erkeklerin sevilmesinin nedeni de budur. Kendine değer veren bir erkek giyimine veya vücuduna da özen gösterecektir.

Reddedilme Korkusunun Kadınları Etkileme Üzerindeki Etkisi

Reddedilme korkusunu en kolay yenenler de aslında az önce bahsettiğimiz “başkaları için değil, kendisi için davranan” erkeklerdir. Bunu yapabilmenin en kolay yollarından biri, etkilemeye çalıştığınız kadının sizden çok etkilendiğini ve sizle uzun vadeli bir ilişki kurmayı kabul ettiğini hayal etmek olacaktır. Onun hayatına girdikten bir ay sonra acaba şimdiki gibi “çok istiyorum” diyecek miydiniz? Peki bir yıl sonra? Onun da hataları, sıkıntıları, zaafları olamaz mı? Bu soruları iyice düşünün. Kadınlar geleceği analiz etme konusunda erkeklerden çok daha başarılıdır. Erkekler – özellikle de kendinden emin olmayan ve kişiliği tam oturmamış erkekler – ise daha “maymun iştahlı” olurlar. Elde etmek istediği kadını gözünde mükemmelleştiren ve uzun uğraşlar sonucunda ona kavuşan erkeklerin ilişkinin ilerleyen dönemlerinde sık sık kavga çıkarmaları da aslında bu sebepten kaynaklanır.

Yani kısacası, reddedilme korkusunu yenmek için onunla bir yıl geçirdiğinizi ve birbirinizle didişip durduğunuzu düşünün. Eskilerin “belki de böylesi daha hayırlıdır” demesi boşuna değil. Dolayısıyla reddedilmekten korkmayın ve reddedilirseniz asla hırs yapmayın. Reddedilme korkusunu yenemediği halde kadınları etkileme amacıyla “mış gibi” yapan erkekleri kadınların yüz metreden tanıdığını da unutmayın.

Gerçekçiliği Elden Bırakmayın

Ne olursa olsun, gerçekçiliği elden bırakmamalısınız. Karşı cinsi lisede etkilemek için asi ve tutkulu tavırlar çok prim yapsa da, otuzlu yaşlarınızdaysanız bu oyunlar işe yaramayacaktır. Kadınları etkileme becerisi psikolojiniz ve davranışlarınızla ilgili olduğu kadar hayatınızın geri kalanı ile de ilgilidir. Yapılan bilimsel araştırmalar kadınların doğurganlık yaşlarının ileri dönemlerine doğru ilerledikçe “güç” olgusundan etkilendiklerini göstermektedir. Ancak bunu yüzeysel olarak ele alıp aklınıza yalnızca parayı getirirseniz yanılırsınız. Kadınları her çeşit “güç” olgusu etkileyebilmektedir. Parasal güç bunlardan yalnızca biridir. Öğle arasında gittiğiniz kahve zincirindeki barmenin nasıl olup da kadınları etkileme konusunda patronunuzdan daha başarılı olduğunu anladığınız an, onları nasıl etkileyebileceğinizi de çözeceksiniz.

Erkeklerin %98’inin Bilmediği Kadınları Etkileme Sırlarını Keşfetmek İçin BURAYA Tıklayın.

Kadınlar için ekonomik güç kadar sosyal, toplumsal, psikolojik, manevi, cinsel hatta fiziksel güç dahi etkileyici olabilir. Siz güçlü yönlerinizi geliştirip zayıf yönlerinizi bir an evvel toparlamaya bakın. Bunu kadınları etkileme amacıyla yapmanıza hiç gerek yok, çünkü emin olun aslında onlar da gerçekten etkilenebilecekleri birini arıyorlar.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir