Güzel Kadınlarla Görüşmenin Sırları

Posted by in Çıkma Teklifi Etme Yöntemleri, Genel, Kızla ilk tanışma, Kızları Etkilemenin Yolları | 0 comments

Güzel Kadınları EtkilemekGeçmişten günümüze kadar güzel kadınlar hep dikkat çekmeyi başarmışlardır. Gerek fiziksel görünüşleri gerek giyim kuşamları gerekse gülüşleri erkeklere hayatın her döneminde cazip gelmiştir. Onlar uğruna birçok şey yapılmıştır. Tarihe bile damga vuran birçok güzel kadın vardır. Kanuni Sultan Süleyman bile Hürrem Sultan için birçok şey yapmıştır. Erkekleri bakışlarıyla cezbeden, gülüşüyle büyüleyen kadınları etkilemek için birçok şey yazılıp çiziliyor. Bu kadınları etkilemeyi ise sadece zeki ve birazda kurnaz diyebileceğimiz erkek tipleri başarıyor. İnternette araştırmaya kalmak güzel kadınlarla görüşmenin sırları, güzel kadınlar nelerden hoşlanır, onları etkilemek için neler yapılmalıdır, güzel bir kadının idealindeki erkek tipi nasıldır? Bu ve benzer başlıklarla binden fazla yazı çıkar karşımıza ama hepsi de aynı şeyi söyler aslında güzel bir kadını etkilemek için ondan bir randevu alabilmek için ona farklı olduğunuzu göstermeniz, ona farkı yaşatmanız gerekir.

Güzel Kadınları Etkilemek İçin Nasıl Bir Yol İzlenmeli?

Güzel hatta çok güzel bir kadını etkilemek için ona bilmediği bir şey söylemelisiniz. Çünkü o zaten ondan etkilediğinizi, bakışının ve gülüşünün hatta fiziğinin ne kadar güzel olduğunu biliyordur. Çünkü karşılaştığı her erkek ya imalı bakışlarıyla yada konuşmalarıyla bunu ifade etmiştir. Ona bugüne kadar kimsenin söylemediği, hissettirmediği şeyleri hissettirdiğiniz ölçüde o erişilmez, güzel ve zeki kadının sizden etkilenmemesi için.. hiçbir neden yoktur, siz yeter ki kadının kalbine, duygularına giden en doğru yolu bulun. Bu tıpkı acile gelen bir hastaya serum takmak için damar yolunu bulmanız gerektiği zaman gibidir. Doğru yolu bulduğunuzda serum bağlarsınız. Aynı şekilde doğru yoldan giderseniz hedefe varırsınız.

Güzel bir kadınla görüşmek istediğinizde ona meydan okuyabilirsiniz. Bu onun güzelliği ile ilgilenmediğinizi gösterir. Ona sürekli iltifat etmeniz etkilemeye çalışmanız sizin onun için eriyip bittiğiniz imajını verir ki bu da sizi diğer erkeklerle aynı kefeye koymasına neden olur. Ona güzelliğin her şey olmadığını, sizin onun güzelliğiyle değil yaptığı yemekle yada herhangi bir diğer özelliği ile ilgilendiğinizi göstermeniz yada hissettirmeniz sizi diğer erkeklerden ayıracak, sizi onun gözünde biraz daha farklı bir yere yerleştirecektir. Çünkü güzel bir kadının alıştığı erkek tipinin dışına çıkarak kaleyi içten kuşatmaya başlamışsınızdır artık. Bu farkı yarattığınız zaman ister istemez size karşı bir yakınlık hissetmeye başlayacaktır ve eğer yolunuzdan sapmadan emin adımlarla ona doğru yürürseniz size yakınlaşması ve sizden etkilenmesi olasılığı attığınız her adımda artacaktır.

Güzel kadınları etkilemek için bunları yaptığın zaman o bir yandan bunlara sinir olurken bir yandan da böyle bir erkeğin daha önce nerede olduğunu merak edecektir. Sana ilk başta yaklaşmamasının sebebi emin olmak istemesidir büyük ihtimalle. Çünkü bu güzellikte olan bir kadın verdiği erişilmez,ulaşılması zor imajını kolay kolay sarsmak istemez. Olaylar ilerledikçe artık ondan randevu istemenizi bile beklemeye başlayacaktır. Artık başarmışsınızdır. Ona güzelliğin herşey olmadığını, güzelliğiyle ilgilenmediğinizi düşünmesini sağlamışsınızdır belirli ölçüde. Buluştuğunuz zamanlarda ona iltifat etmeyin sık sık. Bu sizin onun güzelliği ile ilgilendiğiniz kanısını yeniden ortaya çıkarır. Hafif hafif dalga geçirebilirsiniz. Bu ilk başta onu sinir edebilir fakat unutmayın ki daha sonra bundan hoşlanacaktır.

Çekiciliğinizi En Az 7 Kat Artırmak İçin BURAYA Tıklayın.

Yapılan araştırmalar gösterir ki güzel ve çekici kadınlar kendileriyle uğraşan erkek tiplerini diğer erkek tiplerinden bu ve benzeri sebeplerle ayırır, zaman içerisinde onlarla daha çok vakit geçirmeye çaba sarf ederler. Bu taktikler yıllardır birçok erkeğin işine yaramış, güzel kadınları etkilemeyi başarmışlardır. Onlara genellikle hep daha çekici gelmiştir.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir