En İdeal Sohbet Konuları Nelerdir?

Posted by in Bir Kızla Konuşulacak Konular, Genel, Kızla ilk tanışma | 0 comments

En İdeal Sohbet Konularıİlk buluşma, başlaması hedeflenen bir ilişki için en önemli ve en özen gösterilmesi gereken aşamadır. İlk buluşmada karşı tarafı etkileyebilmek güzel sohbet konuları başlatabilmek, ilişkinin ilerleyen zamanlarında, ilişkinin kalitesini ve sürdürülebilirliğini belirlemek için bile çok önemlidir.

İlk buluşmada kesinlikle özenli olunmalı, her harekete dikkat edilmeli ve bazı hususlara çok dikkat edilmelidir. Dikkat edilen hususlar arasında karşı cinsi etkileyebilecek genel hareket ve davranışlar kalıpları vardır, bunlar çok önemlidir. Bir de insandan insana değişen ve bazı insanların çok hoşlanacağı, bazı insanların ise irite olabileceği davranışlar vardır. Bu noktada ise karşı tarafı iyi analiz edebilmek ve gözlemlemek gerekir. Verilen taktik ve tavsiyelere her zaman tamı tamına uymak yerine, duruma uyarlamak ve sohbet konularını buna göre şekillendirmek en sağlıklısı olacaktır.

Giyiminize Özen Gösterin

Öncelikle giyime ve görünüşe kesinlikle çok özen gösterilmelidir. Eğer karşı taraf mutaassıp bir insansa ona göre, biraz daha çılgın ve sıra dışı bir insansa ona göre giyinilmelidir. Mutaassıp insanlar daha sade bir giyimden hoşlanırlar, fazla abartıya kaçılmamalı ve farklı tarzlara yönelinmemelidir.

Daha sıra dışı bir insanla buluşulacaksa.. sonuna kadar iliklenmiş ve pantolona tepilmiş bir gömlekle buluşmaya gitmek, takdir edersiniz ki pek hoş karşılanmaz, biraz daha rahat ve serbest giyinmek gerekir. Ancak tabi ki altın kuralımız şudur, güzel bir gömlek giymiş ve saçlarından tırnaklarına kadar kusursuz bir şekilde görünüşüne özen göstermiş ve gayet hoş kokulu hafif bir parfüm sıkmış bir erkekten daha çekici bir insan yoktur.

Gömleğe uygun bir şekilde güzelce kombin edilmiş bir pantolon, yine giysilerle uyumlu şık bir saat sizin karşı tarafı ikincil olarak etkileyebileceğiniz silahınızdır, bunlara da özen göstermeniz gerekir. Temiz ve şık giyinmiş bir erkeğin, ilk intibada dış görünüşü tamam demektir, bundan sonrası ise daha çetrefilli ancak daha önemli ve heyecanlıdır. Bundan sonra devreye sohbet konuları ve genel yetenekleriniz girecektir. Kadınları etkileme konusundaki teknikleri de öğrenmeye başladığınızda, dış görünüş ve karizmatik görünümünüzün yanısıra eğlenceli kişiliğiniz de ön plana çıkacak ve bu şekilde karşı tarafta çok sağlam, iyi bir izlenim bırakabileceksiniz.

Strese Girmeyin Laf Lafı Açacaktır

Kızla ilk defa buluşulmuş olmanın dezavantajları boldur, bunun ne yazık ki farkındasınızdır da. Nelerden hoşlandığı, nelerle ilgilendiği ve hangi sohbet konularını konuşmak gerektiği gibi birçok bilinmeyen etkenle karşı karşıya kalacaksınız. Ancak unuttuğun bir şey de vardır. O da şudur ki karşı tarafla ilk defa buluştuğunuz için konuşacağınız sınırsız sayıda konu vardır. Evet doğru duydunuz, mesela yakın bir arkadaşınızla buluştuğunuzda neredeyse her şeyinizi bilirsiniz ve yeni olan şeyleri konuşursunuz, eski olayları elli kere konuşmanın hiçbir zevkli yanı yoktur, değil mi? Ancak bir kızla ilk defa buluştuğunuzda, aslında konuşacak o kadar sohbet konuları vardır ki, birkaç gün otursanız ancak biter belki o sohbet konuları. İki kocaman hayat söz konusu olduğu için, bu konuda hiçbir endişeniz olmamalı. Tek mesele güzel sohbet konularından konuşabilmek, karşı tarafı anlattırmaya ikna etmek ve buluşmayı güzel bir şekilde yönetebilmektir. Bununla ilgili kızla buluşma makalesini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Özgüven Sahibi Olun!

Buluşmayı yönetebilmekten kasıt nedir peki? Genelde bu tür sorumluluklar erkeklerin omuzlarındadır. Mesela karşı tarafa bir takım sorular sordunuz ve çeşitli cevaplar aldınız, çeşitli sohbet konuları geçti aranızda. Aldığınız cevapları analiz etmeniz gerekir. Mesela ilk sorunuza daha istekli ve akıcı bir şekilde cevap verdiyse kız, o sohbet konularından konuşmaya devam etmelisiniz ki, ilk buluşmada daha çok çekingen olan kız tarafı sevdiği konuda konuşsun ve onun da sizin de diliniz açılsın. Böyle böyle sorular sorup, biraz da siz bir şeyler anlatıp konuşmayı güzel bir şekilde devam ettirmelisiniz.

Çekiciliğinizi En Az 7 Kat Artırmak İçin BURAYA Tıklayın.

Bu konuda kilit rol oynayan davranışlar ise şunlardır. İlk olarak kızların sözlerini kesmemelisiniz. Bu davranış hiç hoş karşılanmaz. Daha sonra, güler yüzlü olmalısınız ve sorduğunuz her soruyu, gerçekte sırf laf olsun diye sormuşsanız bile çok ilgileniyormuşçasına sormalısınız ki kız gerçekten onunla ilgilendiğinize ve onu önemsediğinize inansın. Buluşmanın ilk anlarında ve devamında bu dediklerimi kusursuz bir şekilde uyguladığınız takdirde belki de hayatınızda hiç almadığınız sonuçları alacaksınız, buna emin olun.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir