Çıkma Teklifi ve Kabul Edilme Oranını Artırma

Posted by in Çıkma Teklifi Etme Yolları, Genel | 0 comments

cikma-teklifi-ve-kabul-edilmekAh biz erkekler, bir kıza nasıl çıkma teklifi edilir maalesef pek bilmiyoruz. Oysa bu konu hakkında biraz bilgi sahip olmak, gösterilecek iyi bir performans, bu işin üstesinden gelmek için fazlasıyla yeterlidir. Peki bir kızı etkilemek için neler yapılmalıdır? Nelere dikkat edilmelidir? Bir kız en çok nelerden hoşlanır? Nasıl erkekleri tercih eder? İşte hepsi bu yazıda mevcut.

Öncelikle yapılması gereken ve olmazsa olmaz olan etmen, bir erkeğin kendine olan güvenidir. Öz güveni yüksek olan karizmatik erkekler bir kızı etkilemede diğer erkeklere oranla çok daha başarılıdırlar. Bir kızın karşısında duruşunuzdan tutun, ses tonunuza kadar her şey sizin özgüveninizin temel belirleyicisi olan etmenlerdir. Bu yüzden bir kız karşısında iken bu hususlara dikkat etmenizi önemle tavsiye ederiz. Tabi bir kız için olmazsa olmaz bir diğer unsur ise karşısındaki erkeğin ne kadar bakımlı olduğu konusudur. Bütün kızlar bakımlı ve kendine dikkat eden erkeklerden hoşlanır. Bu konuda yapmanız gereken tek şey kendinize dikkat ederek, onun ilgisini çekecek tarzlar yaratmaktır. Bazen etkili bir parfüm, bazen sarsıcı bir kıyafet ve bazen de bakımlı ve güzel ellere sahip olmak. Peki tüm bunları sağladıktan sonra ne mi yapacağız? Kendimize güvenimizin en üst noktada olduğu bir anda çıkacağız karşısına ve kendimizi ifade edeceğiz… İşte bütün mesele bu. Peki, bir kızın karşısına çıkmak için neler yapmalıyız? Nelere dikkat etmeliyiz?

Çıkma Teklifi Öncesinde Yapılması Gerekenler

Burada önemle üzerinde durmamız gereken husus, önceden bir.. plan program yapmak ve ona göre bir ön hazırlık sürecini kafamızda tasarlamaktır. Durduk yere yapacağınız ani bir teklif karşısında olumsuz bir cevap alma olasılığınız son derece yüksektir. Bu bakımdan öncelikle birlikte zaman geçirmelisiniz. Bir cafede oturup çay içmeli, birlikte yürümeli ve birbirinizi tanıyacağınız sohbetler gerçekleştirmelisiniz. Unutmayın, birbirinizi yeterince tanımadan yapacağınız teklifler, sizin için olumsuz sonuçları da beraberinde getirecektir. İşte bu yüzden çok fazla aceleci davranmayın. Burada daha açık bilinmesi gereken unsur, bir kızın psikolojisidir. Kızlar, erkeklere göre çok daha duygusal davranırlar ve hayatlarının merkezinde duyguları vardır. Bu bakımdan mutsuz bir kıza yapacağınız teklif, muhtemelen olumsuz sonuçlanacaktır. Mutsuz bir kızın yüzünü güldürmeyi başarabiliyorsanız ya da başarmışsanız hiç beklemeyin. Çıkma teklifinizi hemen yapabilirsiniz. Çünkü kızlar kendilerini mutlu eden ve yüzlerinden tebessümü eksik etmeyen erkeklere asla hayır diyemezler. Bu yüzden bir kızın sizin hakkınızdaki fikirlerini bilmeniz de işinizi kolaylaştıracaktır. Eğer sizin yanınızda suratı asık duruyorsa, gülmüyor ve konuşmaktan çok susmayı tercih ediyorsa pek fazla şansınızı zorlamamanızı öneririz. O an için yapılacak bir çıkma teklifi sizi oldukça güç durumda bırakacaktır. O an için diyoruz çünkü bu durum kızın size olan duygularının değişmeyeceği anlamına gelmez. Ve geldik yazımızın final kısmına. Bu işin olmazsa olmazı, şüphesiz ki gözlerdir. Çıkma teklifi yapacağınız bir kız ile mutlak suretle göz teması kurmanız gerekmektedir. Gözler ile yapılan iletişimi sağladığınız anda olumlu sonuç almanız kuvvetle muhtemeldir. Bu bakımdan bir kızla iletişim kurarken sağınıza solunuza bakarak konuşmayın. Mümkün olduğunca kızın gözlerinin en içine bakmaya çalışın. Güzel ve etkileyici bakışları bir kızı etkilemenin olmazsa olmazıdır.

Çekiciliğinizi En Az 7 Kat Artırmak İstiyorsanız BURAYA Tıklayın.

İşte tüm bu anlatılanlara dikkat ettiğiniz takdirde, bir kızı etkilemeniz çok daha kolay olacaktır. Unutmayın yapmanız gereken şeyler: Bakımınıza dikkat etmeniz, özgüveninizin yeterli olması, doğru zamanı beklemek, kıza mutlu anlar sunmak ve en önemlisi göz teması ile iletişim kurmak.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir