Çıkma Teklifi Etmenin Yolları

Posted by in Çıkma Teklifi Etme Yolları | 0 comments

Çıkma Teklifi Etmenin Yolları

Eğer birisinden hoşlanıyor ama ona bir türlü açılamıyor, ona nasıl çıkma teklifi edeceğinizi bilmiyorsanız bu yazımızı dikkatlice okuyunuz.

Bir önceki yazımızda bir kızı nasıl etkilerim sorusunu cevaplamıştık.

Çıkma teklifi blogu olarak bu yazımızda ise çıkma teklifi etmenin yolları başlığı altında ”çıkma teklifi nasıl edilir” gibi soruları cevaplamaya çalışacağız.

Bir kızı çok seviyorsunuz, hoşlanıyorsunuz ve ona çıkma teklifi etmenin yolları hakkında düşünüyorsunuz. Fakat, bir türlü nasıl teklif edeceğinizi bilmiyor musunuz?

O halde, size biraz yardımcı olmak düşüncelerinizi sevdiğiniz kişiye karşı ifade etmede bilgiler sunmak yararlı olacaktır.

Çıkma Teklifi Etme Yolları

Öncelikle, ilk yapmanız gereken kendinizi sakinleştirmeniz ve asla heyecan yapmadan hareket etmeniz. Zira, çıkma teklifi yaparken heyecan yapmanız her şeyi alt üst edebilir.

Çıkma teklifi nasıl edilir ?

Direk karşısına çıkın ve duygularınızı ifade edin!

Bu yöntem her ne kadar büyük cesaret istese de, en etkili yollardan biridir. Peki, nasıl olacak? Okulda, iş çıkışında ya da farklı bir alanda onu yalnız gördüğünüz bir yerde hemen karşısına çıkın. Biraz konuşmak istediğinizi söyleyin ve asla heyecan yapmadan, düşünmeden direk konuya girin. “Bugüne kadar hiç bir insana bu şekilde bir konuşma yapacak cesareti bulamadım. Fakat, sana karşı ne yapsam, nasıl söylesem diye düşünmekten de usandım. Biliyorum biraz saçma geliyordur şimdi sana. Ama sana karşı …..” Şeklinde bir giriş yapabilir, duygularınızı güzelce, hızlıca ve tamamen kendinizden emin bir şekilde, istekli bir şekilde dile getirebilirsiniz.

Çıkma teklifi etmenin yolları sadece bununla sınırlı değildir.

Çıkma teklifi nasıl edilir sorusunu cevaplamaya devam edelim..

Bir diğer açı ise, şaşırtan sürprizler yapmaktır. Örneğin çantasına ufak bir not ile gül bırakmak, onu gördüğü ya da sürekli olarak yer aldığı alanlarda çeşitli sürprizler ile duygularınızı dile getirmek.

Sizlere ciddi anlamda fayda sağlayacak ve onu elde etmeniz aşamasında yardımcı olacaktır.

Tabi çıkma teklifi etmenin yolları sadece bu iki yöntemle sınırlı değildir.

Şunu da unutmamak gerekir sevdiğin insanın gönlüne girmenin en kritik adamı çıkma teklifinde yatar.

Çünkü çıkma teklifi ediş tarzınız yönteminiz, bu teklifin kabul edilip edilmemesini doğrudan etkileyen bir husustur.

Dolayısıyla çıkma teklifi nasıl edilir sorusunun cevabı çok önemli olduğu gibi burada sevdiğiniz kızın durumu da çok önemlidir.

Eğer işinizi şansa bırakmak istemiyor,

Ya çıkma teklifi ederim ama ya kabul etmezse diye düşünceler içerisinde uykularınızın heder olmasını istemiyorsanız

Erkeklerin %98’inin Bilmediği Teknikleri Öğrenmek İstiyorsan BURAYA tıkla!

Bu konuda sadece bu bilgileri okumak yetmez kesinlikle uygulamaya dökülmelidir, işte o noktada bu bilgilerin ne denli değerli olduğunu anlayabilir ve artık kızlarla tanışma sorununu tümüyle hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir