Güzel Kadınlarla Görüşmenin Sırları

Güzel Kadınları EtkilemekGeçmişten günümüze kadar güzel kadınlar hep dikkat çekmeyi başarmışlardır. Gerek fiziksel görünüşleri gerek giyim kuşamları gerekse gülüşleri erkeklere hayatın her döneminde cazip gelmiştir. Onlar uğruna birçok şey yapılmıştır. Tarihe bile damga vuran birçok güzel kadın vardır. Kanuni Sultan Süleyman bile Hürrem Sultan için birçok şey yapmıştır. Erkekleri bakışlarıyla cezbeden, gülüşüyle büyüleyen kadınları etkilemek için birçok şey yazılıp çiziliyor. Bu kadınları etkilemeyi ise sadece zeki ve birazda kurnaz diyebileceğimiz erkek tipleri başarıyor. İnternette araştırmaya kalmak güzel kadınlarla görüşmenin sırları, güzel kadınlar nelerden hoşlanır, onları etkilemek için neler yapılmalıdır, güzel bir kadının idealindeki erkek tipi nasıldır? Bu ve benzer başlıklarla binden fazla yazı çıkar karşımıza ama hepsi de aynı şeyi söyler aslında güzel bir kadını etkilemek için ondan bir randevu alabilmek için ona farklı olduğunuzu göstermeniz, ona farkı yaşatmanız gerekir.

Güzel Kadınları Etkilemek İçin Nasıl Bir Yol İzlenmeli?

Güzel hatta çok güzel bir kadını etkilemek için ona bilmediği bir şey söylemelisiniz. Çünkü o zaten ondan etkilediğinizi, bakışının ve gülüşünün hatta fiziğinin ne kadar güzel olduğunu biliyordur. Çünkü karşılaştığı her erkek ya imalı bakışlarıyla yada konuşmalarıyla bunu ifade etmiştir. Ona bugüne kadar kimsenin söylemediği, hissettirmediği şeyleri hissettirdiğiniz ölçüde o erişilmez, güzel ve zeki kadının sizden etkilenmemesi için..

Çıkma Teklifi ve Kabul Edilme Oranını Artırma

cikma-teklifi-ve-kabul-edilmekAh biz erkekler, bir kıza nasıl çıkma teklifi edilir maalesef pek bilmiyoruz. Oysa bu konu hakkında biraz bilgi sahip olmak, gösterilecek iyi bir performans, bu işin üstesinden gelmek için fazlasıyla yeterlidir. Peki bir kızı etkilemek için neler yapılmalıdır? Nelere dikkat edilmelidir? Bir kız en çok nelerden hoşlanır? Nasıl erkekleri tercih eder? İşte hepsi bu yazıda mevcut.

Öncelikle yapılması gereken ve olmazsa olmaz olan etmen, bir erkeğin kendine olan güvenidir. Öz güveni yüksek olan karizmatik erkekler bir kızı etkilemede diğer erkeklere oranla çok daha başarılıdırlar. Bir kızın karşısında duruşunuzdan tutun, ses tonunuza kadar her şey sizin özgüveninizin temel belirleyicisi olan etmenlerdir. Bu yüzden bir kız karşısında iken bu hususlara dikkat etmenizi önemle tavsiye ederiz. Tabi bir kız için olmazsa olmaz bir diğer unsur ise karşısındaki erkeğin ne kadar bakımlı olduğu konusudur. Bütün kızlar bakımlı ve kendine dikkat eden erkeklerden hoşlanır. Bu konuda yapmanız gereken tek şey kendinize dikkat ederek, onun ilgisini çekecek tarzlar yaratmaktır. Bazen etkili bir parfüm, bazen sarsıcı bir kıyafet ve bazen de bakımlı ve güzel ellere sahip olmak. Peki tüm bunları sağladıktan sonra ne mi yapacağız? Kendimize güvenimizin en üst noktada olduğu bir anda çıkacağız karşısına ve kendimizi ifade edeceğiz… İşte bütün mesele bu. Peki, bir kızın karşısına çıkmak için neler yapmalıyız? Nelere dikkat etmeliyiz?

Çıkma Teklifi Öncesinde Yapılması Gerekenler

Burada önemle üzerinde durmamız gereken husus, önceden bir..